Szybkowiążąca zaprawa

Czas w budownictwie odgrywa bardzo dużą i znaczącą rolę. Zazwyczaj samo budowanie, w zależności od projektu obiektu, może trwać kilka lat, ale odbiór budowy budowy i prace wykończeniowe, powinny nie być tak czasochłonne. Dzięki nowoczesnym materiałom, przydatnym w końcowym etapie prac budowlanych, czas oczekiwania na zagospodarowanie lokalu może ulec znacznemu skróceniu.

Niezastąpiona zaprawa szybkowiążąca

Przy osadzaniu różnych metalowych lub z tworzyw sztucznych słupków, kotwienie klamer, uchwytów i kratownic, a także poręczy, puszek czy szafek instalacyjnych, zaprawa szybkowiążąca jest najbardziej poszukiwanym i najczęściej używanym materiałem.

Jej wodoszczelne właściwości pozwalają na uszczelnianie betonowych konstrukcji i zatamowanie przecieków wodnych.

Szybkowiążąca zaprawa, może być używana we wnętrzach i na zewnątrz. Ze względu na szybki czas schnięcia i wiązania, w zależności od składu mieszanki, jest bardzo pożądana przy szybkiej naprawie ubytków w betonie, murze kamiennym lub tynku cementowym. Nadaje się do stosowania na podłoże betonowe, ceramiczne, a także na tynki cementowo-wapienne.

Szybko i sprawnie

Przygotowanie zaprawy szybkowiążącej nie wymaga doświadczenia budowlanego. Jest to gotowy produkt, do którego wystarczy dodać wodę w określonych proporcjach. Po dokładnym wymieszaniu, zaprawa jest gotowa do użycia, a jej właściwości szybkoschnące i szybkowiążące pozwolą w krótkim czasie cieszyć się wykonaną robotą.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Materiały budowlane i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *